Żłobki dla maluchów

Żłobki są bardzo dobrym miejscem na to, aby dziecko rozwijało się tak jak powinno w swoim wieku, a po urodzeniu córci musiałam wrócić do pracy, przez co wydawało się, że żłobek to idealne miejsce i nie żałowałam. Przed urodzeniem córci mieszkałam w Tarnowie Podgórnym, gdzie funkcjonuje żłobek, który jest dofinansowywany.

Panie opiekunki, które opiekowały się określoną grupą dzieci świetnie otaczały czułością dzieci oraz czuły się one bezpieczne. Chciałabym powiedzieć, że gdyby nie fakt, że żłobek był tak blisko musiałabym rzucić pracę.

Dzieci, które były starsze od mojego dziecka zajmowały się zabawą, a moja kruszynka spała, nie marudziła ani nie miała odparzonej pupy, czego się obawiałam. Polecam każdej mamie, która zastanawia się o wyborze opiekunki czy niani. Żłobek to najlepsza opcja z możliwych.